Hakkımızda

Firmamızı 2006 yılında "Gürsel Çalışkan Sigorta" adı altında müşterilerimizle buluşturduk.
 
Firmamız; sektöründe Sağlık, Yangın, Hırsızlık, Mühendislik, Sorumluluk, Tarım, Kaza Sigortaları branşında hizmet vermektedir. Öncelikli ilkemiz kazanç uğruna poliçe kesmek değil, ihtiyaçlarınıza uygun, olası risklerinizi karşılayabilecek ve kaybolanın yerine aynısını koyabilecek sigorta poliçesine sahip olmanızı sağlamaktır.
 
Firmamız müşterillerinin ihtiyaçlarını doğru tespit edip, daha rekabetçi ve kaliteli hizmet vermek müşteri memnuniyetini sağlayarak, verimlilik, eğitim ve toplam kalite açısından müşteri sadakatimizi sürdürerek, vermiş olduğumuz hizmetlerlede müşterilerimizle olan ilişkilerimizde profesyonel bir yaklaşımla ve teknolojiyi en iyi şekilde kullanıp hizmetlerimizi en yüksek derecede sunmayı başarının devamlılığı olarak benimsemiştir.
 
Müşterilerimize karşılaşabilecekleri her durum için sigortalamadan önce bilgi vermeyi, alınması gereken önlemleri ve sigortalı yükümlülüklerini anlatmayı, yaşanabilecek kayıpların önüne geçmeyi ve maliyetlerinizi düşürmeyi çalışma ilkesi edinerek, Sektöründe kalitesi, güvenirliği, hizmetleri, yenilikleri ile tanınan lider sigorta şirketlerilerinin  tam yetkili acentesi olarak ihtiyacınız olan her an yanınızda ve yakınızdayız.

YETKİLİ ACENTELİKLERİMİZ